PDF Drukuj Email
Spis treści
Harmonogram szkoleń na rok 2010
Szkolenie: Wieczór z forsą!
Kurs Dziennikarstwa
Pomagać znaczy wymagać
Wykorzystanie programów graficznych i internetu w Promocji
Jak pomagać osobom z zaburzeniami psychicznymi, emocjonalnymi lub zachowania?
Integracyjne warsztaty artystyczne
Bezpieczne wakacje. Pomoc przedmedyczna. Szkolenie i warsztaty.
Wszystkie strony

 

GCW z myślą o wolontariuszach prowadzi cykl bezpłatnych szkoleń. Jesteśmy przekonani, że zainspirują Was do twórczej pracy i dostarczą Wam nowej wiedzy, umiejętności społecznych i osobistych.Oferta jest skierowana zarówno do wolontariuszy stawiających pierwsze kroki w  wolontariacie jak i współpracujących z Nami dłużej.
Mamy nadzieję, że organizowane szkolenia, warsztaty spotkają się z Waszym zainteresowaniem i pozwolą Wam na wzbogacenie wiedzy i zdobycie nowych umiejętności.
Tematyka szkoleń jest tak dobierana, aby udział w zajęciach okazał się pomocny w pracy wolontariackiej lub był formą podziękowania za Waszą pracę .

W przypadku większej liczby zgłoszeń, pierwszeństwo w przyjęciu na zajęcia, będzie brana  pod uwagę data  wpisania się na listę potwierdzającą udział w wybranym szkoleniu ( liczba uczestników jest ograniczona).

Nieusprawiedliwiona nieobecność zdeklarowanego uczestnika na n/w szkoleniu wiąże się z obowiązkiem uiszczenia odpłatności za poniesione koszty przez organizatora!!!

Szkolenia dla wolontariuszy zrzeszonych w Głuchołaskim Centrum Wolontariatu są nieodpłatne. Osoby spoza GCW  ponoszą symboliczną kwotę za uczestnictwo w szkoleniu.

Dwa tygodnie przed szkoleniem zostanie udostępniona lista potwierdzająca obecność na szkoleniu (obowiązkowo ).

Jeśli chcesz uczestniczyć w wybranym szkoleniu zgłoś się do koordynatora młodzieżowego w Twojej szkole lub koordynatora GCW w OPS .
Zgłoszenia można kierować na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ,  tel./fax. (077) 4036222 , 607544136

Kontakt osobisty :
Ośrodek Pomocy Społecznej
Ul. Al. Jana Pawła II 14,
48-340 Głuchołazy    
osoba odpowiedzialna:  Ewa Kajak
(poniedziałek-piątek w godz.8,00-11,00)

 

Zobacz także Harmonogram szkoleń na rok 2008, Harmonogram szkoleń na rok 2009