• Odsłon: 3164

Wakacje z Muszkieterami - podziękowania

Inicjatywa "Wakacje z Muszkieterami" zorganizowana, po raz kolejny, przez Fundację Muszkieterów we współpracy z InterMarche i BricoMarche w Głuchołazach umożliwiła wyjazd na kolonię do Dźwirzyna nad morzem, dzieciom z terenu Miasta i Gminy Głuchołazy. W dniu 26 lipca 2017 r. - 10 dni, na kolonię wyjechało 6 dzieci w wieku 8 do 14 lat. Program wypoczynku dostosowano do wieku dzieci, zapewniając szeroki i różnorodny wachlarz atrakcji. Wykwalifikowana kadra , atrakcyjna miejscowość oraz możliwość aktywnego wypoczynku okazały się pożyteczną i zdrową alternatywą spędzenia czasu wolnego.

 

O akcji

 

"Wakacje z Muszkieterami" to akcja charytatywna Fundacji Muszkieterów skierowana do dzieci w wieku 8-14 lat, pochodzących z rodzin niezamożnych, a także z domów dziecka, które pomimo wielu trudności wykazują się wzorową postawą w szkole i mogą pochwalić się wysoką średnią ocen. Dzięki finansowemu wsparciu właścicieli sklepów Intermarché i Bricomarché, Fundacja Muszkieterów już po raz drugi zorganizuje wyjazd na niezapomniane wakacje dla ponad 1000 dzieci z całej Polski. W tym roku dzieci będą się bawić i poznawać wartości Małego Muszkietera na koloniach w Dźwirzynie, Murzasichle oraz Sierockiem.

 

Atrakcje na wakacjach z Muszkieterami

 

"Wakacje z Muszkieterami" to letni wypoczynek dla dzieci wzbogacony różnorodnymi zajęciami rozwijającymi ich zdolności ruchowe, kreatywność oraz pozwalający odkryć cenne wartości życiowe, którymi powinien kierować się każdy Muszkieter. Prócz warsztatów zaplanowanych na terenie ośrodków wypoczynkowych, będą miały również możliwość poznania uroków okolicznej przyrody, dzięki wycieczkom krajoznawczym. W trakcie zabaw, uczestnicy kolonii każdego dnia będą poznawać 8 wartości Małego Muszkietera, które wyrażają godne naśladowania wzorce zachowania.

 

Akcji przyświeca motto: To charakter, a nie kapelusz z piórem, czyni z Ciebie Muszkietera!

 

Opinia rodziców

 

Witam
Chciałam powiedzieć że dziewczynki wróciły z kolonii bardzo zadowolone, organizacja koloni była na wysokim poziomie. Dzieci miały zorganizowane zajścia, dużo zobaczyły i spędzały czas aktywnie. Po powrocie dużo opowiadały, zawarły nowe znajomości. Ośrodek w którym była zorganizowana kolonia spełniał oczekiwania dzieci. ogólnie dzieci wróci ły bardzo zadowolone i w przyszłości także chciałyby uczestniczyć w tak zorganizowanej kolonii.

 

Pozdrawiam Katarzyna

 

 

Podziękowania

Partnerzy