• Odsłon: 1272

Wakacje z Muszkieterami 2018

W 2018 r. Fundacja Muszkieterów wraz z właścicielami sklepów Intermarché oraz Bricomarché już po raz trzeci zorganizuje charytatywną akcję "Wakacje z Muszkieterami". Dzięki tej inicjatywie blisko 800 dzieci z rodzin niezamożnych oraz domów dziecka wyjedzie na prawdziwe wakacje! Po raz kolejny uczestnikami wypoczynku będzie 5-ro dzieci z naszej Gminy.

 

W tym roku dzieci będą wypoczywać w Julinku, w sercu Kampinoskiego Parku Narodowego, w ośrodku znanym jako była baza cyrkowa! Po raz trzeci Ambasadorką akcji została znana i lubiana przez dzieci medalistka olimpijska we florecie - Sylwia Gruchała.

 

Motywem przewodnim kolonii będzie "Wakacyjna Akademia Talentów". Dzieci będą rozwijać swoje talenty naukowe, artystyczne i sportowe podczas zabaw cyrkowych, warsztatów aktorskich oraz turniejów sportowych. Po aktywnym dniu uczestnicy kolonii będą mogli wziąć udział w pasjonującym wieczorze gier planszowych, kolonijnym talent show, karaoke oraz dyskotece. W programie są również wycieczki autokarowe do Warszawy i zwiedzanie Centrum Nauki Kopernik, Stadionu Narodowego, Pałacu Kultury i Nauki, Starówki oraz przejażdżka metrem. Dzieci spędzą także czas w aquaparku.

Partnerzy