• Odsłon: 3172

"Wakacje z Muszkieterami" 2016

Uczestnicy 10-dniowej kolonii w Jastrzębiej Górze, zorganizowanej dzięki akcji Fundacji Muszkieterów: "Wakacje z Muszkieterami", wrócili pełni energii i motywacji na kolejny zbliżający się rok szkolny.

 

Dzieci zwiedziły Trójmiasto, zobaczyły Oceanarium oraz miały okazję osobiście poznać ambasadorkę akcji Sylwię Gruchałę. Dla wielu uczestników był to pierwszy w życiu wyjazd poza miejsce zamieszkania, lecz zorganizowany czas i szeroki wachlarz zajęć nie pozwalał choć na chwilę tęsknoty. Dzieci brały udział w zabawach organizowanych na świeżym powietrzu, seansach filmowych, nocnych grach plenerowych, ogniskach integracyjnych dzięki którym zawarte zostały prawdziwe przyjaźnie, które przetrwają długie lata.

 

Ośrodek Pomocy w Głuchołazach pragnie podziękować za możliwość uczestnictwa w kolonii dzieci z naszej gminy. Dowodami jak miło dzieci spędziły czas i jak szczęśliwe wróciły są listy oraz rysunki przyniesione do naszego Ośrodka po powrocie. Dziękujemy również Państwu Jolancie i Krzysztofowi Zielińskim, Prezesom Intermarche oraz Państwu Ewie i Rafałowi Grzywacz, Prezesom Bricomarche w Głuchołazach za specjalną wyprawkę dla naszych kolonistów, dzięki której dzieciaki mogły pozwolić sobie na drobne przyjemności w trakcie kolonii.

 

 

Partnerzy